KRJ KOULURATSASTUSKILPAILUT 17.05.2016

- Kilpailut pidetään Moondancen tiloissa
- Vastuuhenkilönä toimii misery. (VRL-01080, MRA)
- tulokset arvotaan arvontakoneella (lyhyt arvonta)
- ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen

Rajoitukset

- enintään 40 osallistujaa / luokka
- ratsastajalta maks. 4 hevosta / luokka
- yksi hevonen maks. kahteen eri luokkaan
- yksi hevonen saa osallistua kerran / luokka

Osallistuminen

- viimeinen osallistusmispäivä on 07.05.2016

Osallistumiset sähköpostiin virtmisery(a)gmail.com otsikolla KRJ261-270

Osallistumiset vain alla olevassa muodossa :
Luokan numero (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

Luokat

Luokka 1. Helppo B
Luokka 2. Helppo B
Luokka 3. Helppo A
Luokka 4. Helppo A

Osallistujat/tulokset


Luokka 1. Helppo B
1. Ninni H. (VRL-05766) - Hymnin Yhden naisen mies 
2. misery. (VRL-01080) - Blizzard`s Violette 
3. turjake (VRL-07415) - Mörkövaaran Peethooven 
4. Satu (VRL-12808) - Kauhumäen Täysosuma VH14-018-0294 
5. Jannica (VRL-04799) - Pikkupellon Simply the Best VH16-023-0019 
6. misery. (VRL-01080) - Cookie Monster 
7. EmmiN. (VRL-03385) - Gingerbread Man VH16-017-0046
8. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Indira VH16-017-0155
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Riiviöiden Rinski VH14-018-0462
10. turjake (VRL-07415) - Mörkövaaran Prinssinakki
11. misery. (VRL-01080) - Melwin v. Moons
12. EmmiN. (VRL-03385) - Sumusilmun Lowis VH15-017-0595
13. Lissu T. (VRL-12701) - Kuuma Ku Hella Kutosella
14. Satu (VRL-12808) - Vimmels v.d. Fågelstrand VH16-017-0123
15. Tuulia T. (VRL-00084) - CRS Scarlet Brigadier
16. turjake (VRL-07415) - Marraskuun Malviina
17. Satu (VRL-12808) - Astridan Voittotyttö VH13-018-0763
18. Viona (VRL-07600) - Rieke
19. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Honoria VH16-046-0009
20. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Shawna VH15-046-0188
21. Katja H. (VRL-00597) - Talviyön Tanssiinkutsu VH15-018-2337
22. Katja H. (VRL-00597) - Fiktion Kassius VH16-018-0162
23. Viona (VRL-07600) - Criminal Crush'N'Cookie
24. misery. (VRL-01080) - Lejonhjärta v. Moons
25. Katja H. (VRL-00597) - Hymnin Riippurilla VH16-018-0184
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Kaarne VH14-018-0310
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Ikuinen Rakkaus VH14-018-0394
28. EmmiN. (VRL-03385) - Moons Last Hero VH16-017-0047
29. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Sahale VH15-046-0187
30. turjake (VRL-07415) - Kurpitsaprinsessa
31. Viona (VRL-07600) - Tianan Synnove
32. Katja H. (VRL-00597) - Hiiden Horna VH16-018-0187
33. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Auguistin VH15-046-0189
34. Satu (VRL-12808) - Xylitol v.d. Gateaway
35. Jannica (VRL-04799) - Fiktion Nella VH15-018-2259
36. Jannica (VRL-04799) - Moon Stailaaja VH15-018-2276
37. Jannica (VRL-04799) - Pikkupellon Saphir VH16-023-0018
38. Viona (VRL-07600) - Susikallion Samba 

Luokka 2. Helppo B
1. Jannica (VRL-04799) - Moon Stailaaja VH15-018-2276 
2. Ninni H. (VRL-05766) - Hymnin Yhden naisen mies 
3. EmmiN. (VRL-03385) - Gingerbread Man VH16-017-0046 
4. turjake (VRL-07415) - Hattuvaaran Sumutar 
5. misery. (VRL-01080) - Lejonhjärta v. Moons 
6. turjake (VRL-07415) - Tipupartio 
7. Katja H. (VRL-00597) - Talviyön Tanssiinkutsu VH15-018-2337
8. misery. (VRL-01080) - Melwin v. Moons
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Snillin Hopeasiipi VH14-018-0427
10. Viona (VRL-07600) - Rieke
11. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Auguistin VH15-046-0189
12. Satu (VRL-12808) - Xylitol v.d. Gateaway
13. Katja H. (VRL-00597) - Hymnin Riippurilla VH16-018-0184
14. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Indira VH16-017-0155
15. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Honoria VH16-046-0009
16. Lissu T. (VRL-12701) - Kuuma Ku Hella Kutosella
17. misery. (VRL-01080) - Moons Last Dream
18. Katja H. (VRL-00597) - Fiktion Kassius VH16-018-0162
19. EmmiN. (VRL-03385) - Sumusilmun Lowis VH15-017-0595
20. Katja H. (VRL-00597) - Hiiden Horna VH16-018-0187
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Ffrind VH06-024-4727
22. misery. (VRL-01080) - Cookie Monster
23. turjake (VRL-07415) - Vihtori
24. Jannica (VRL-04799) - Pikkupellon Saphir VH16-023-0018
25. EmmiN. (VRL-03385) - Moons Last Hero VH16-017-0047
26. Viona (VRL-07600) - Susikallion Samba
27. Viona (VRL-07600) - Criminal Crush'N'Cookie
28. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Shawna VH15-046-0188
29. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Sahale VH15-046-0187
30. Jannica (VRL-04799) - Pikkupellon Simply the Best VH16-023-0019
31. Satu (VRL-12808) - Vimmels v.d. Fågelstrand VH16-017-0123
32. Viona (VRL-07600) - Tianan Synnove
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cethlydd VH14-026-0198
34. turjake (VRL-07415) - Seljasaaren Hallas
35. Jannica (VRL-04799) - Fiktion Nella VH15-018-2259
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruiskukan Brendan VH14-046-0079
37. Satu (VRL-12808) - Fiktion Viljatuuli VH13-018-1167 

Luokka 3. Helppo A
1. Katja H. (VRL-00597) - Hymnin Temppuralla VH15-018-2547 
2. Katja H. (VRL-00597) - Seljasaaren Kauhu VH16-018-0186 
3. Hamzi (VRL-02163) - Hupiralli 
4. Jannica (VRL-04799) - Criallt Genethig Lleucu VH13-026-0160 
5. Katja H. (VRL-00597) - Fiktion Ukkosenjumala VH16-018-1006 
6. Ninni H. (VRL-05766) - Khalid al Sparta VH14-003-0233 
7. Katja H. (VRL-00597) - Moon Haltijatyttö VH15-018-2280
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Savusuudelma VH13-018-0104
9. Lissu T. (VRL-12701) - Mananlieska
10. Werry (VRL-12945) - Joikuriina
11. turjake (VRL-07415) - Hudson Dakine
12. misery. (VRL-01080) - Moon Salariina
13. turjake (VRL-07415) - Chandoir de Bronze
14. Jannica (VRL-04799) - Nore Maniélla VH14-217-0006
15. misery. (VRL-01080) - Moon Rommeli
16. misery. (VRL-01080) - Kaisliina
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Rhoscfflach Cerych VH14-025-0049
18. Satu (VRL-12808) - Isilmë VH16-023-0020
19. Lissu T. (VRL-12701) - Sirkussurma
20. Arnika (VRL-01371) - Anfarwol Coron Brenin VH15-024-0046
21. turjake (VRL-07415) - Île du Noir
22. Werry (VRL-12945) - Hortensian Lunttaaja
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuikin Triinu VH03-018-5928
24. Hamzi (VRL-02163) - Latakia Yemn x VH15-034-0020
25. Arnika (VRL-01371) - Anfarwol Em Cain VH15-024-0047
26. Arnika (VRL-01371) - Fareed Ibn Sheik ox VH16-003-0083
27. Kira (VRL-13534) - Florenzo
28. Werry (VRL-12945) - Varmajalka
29. Hamzi (VRL-02163) - FAE El Zafir ox VH15-003-0516
30. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Hukkahöttö
31. Hamzi (VRL-02163) - Ibn Nasir ox VH11-003-0631
32. Jannica (VRL-04799) - Blue Heaven VH14-006-0256
33. turjake (VRL-07415) - Hudson New Moon
34. Lissu T. (VRL-12701) - Rätvänän Kuikuli
35. Werry (VRL-12945) - Salmiakkikuningatar
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Milkan Kaskivara VH06-018-5425
37. misery. (VRL-01080) - Koistilan Hurma
38. Jannica (VRL-04799) - Neitoperhoinen VH14-018-1948
39. Satu (VRL-12808) - Kauhumäen Täysosuma VH14-018-0294
40. Satu (VRL-12808) - Tiilikan Vinkaus VH16-018-0896 

Luokka 4. Helppo A
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Varjoissa Kulkija VH14-018-0388 
2. Werry (VRL-12945) - Salmiakkikuningatar 
3. Ninni H. (VRL-05766) - Khalid al Sparta VH14-003-0233 
4. Hamzi (VRL-02163) - Hupiralli 
5. Jannica (VRL-04799) - Criallt Genethig Lleucu VH13-026-0160 
6. Jannica (VRL-04799) - Neitoperhoinen VH14-018-1948 
7. Arnika (VRL-01371) - Anfarwol Coron Brenin VH15-024-0046
8. misery. (VRL-01080) - Kaisliina
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Valotar VH14-018-0389
10. Arnika (VRL-01371) - Fareed Ibn Sheik ox VH16-003-0083
11. Katja H. (VRL-00597) - Fiktion Ukkosenjumala VH16-018-1006
12. Lissu T. (VRL-12701) - Rätvänän Kuikuli
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hopeinen Kuu-Ukko VH14-018-0392
14. Satu (VRL-12808) - Tiilikan Sumuharja VH16-018-0897
15. turjake (VRL-07415) - Ponnydalens Isa
16. Werry (VRL-12945) - Hortensian Lunttaaja
17. Kira (VRL-13534) - Florenzo
18. Werry (VRL-12945) - Joikuriina
19. turjake (VRL-07415) - Charleroi Mockingcrow
20. Arnika (VRL-01371) - Anfarwol Em Cain VH15-024-0047
21. turjake (VRL-07415) - Rosehearts&Goldenlilys
22. Hamzi (VRL-02163) - FAE El Zafir ox VH15-003-0516
23. Satu (VRL-12808) - Sadan Mielikki VH16-018-0768
24. misery. (VRL-01080) - Moon Rommeli
25. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Hukkahöttö
26. Lissu T. (VRL-12701) - Mananlieska
27. misery. (VRL-01080) - Moon Salariina
28. misery. (VRL-01080) - Pirun Tyttö
29. Jannica (VRL-04799) - Nore Maniélla VH14-217-0006
30. Katja H. (VRL-00597) - Seljasaaren Kauhu VH16-018-0186
31. turjake (VRL-07415) - Swandale Giselle
32. Werry (VRL-12945) - Varmajalka
33. Katja H. (VRL-00597) - Hymnin Temppuralla VH15-018-2547
34. Katja H. (VRL-00597) - Moon Haltijatyttö VH15-018-2280
35. Jannica (VRL-04799) - Blue Heaven VH14-006-0256
36. Lissu T. (VRL-12701) - Sirkussurma
37. Satu (VRL-12808) - Sadan Asterix VH16-018-0571
38. Hamzi (VRL-02163) - Latakia Yemn x VH15-034-0020
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Porvari VH14-018-0527
40. Hamzi (VRL-02163) - Ibn Nasir ox VH11-003-0631