KRJ KOULURATSASTUSKILPAILUT 15.05.2016

- Kilpailut pidetään Moondancen tiloissa
- Vastuuhenkilönä toimii misery. (VRL-01080, MRA)
- tulokset arvotaan arvontakoneella (lyhyt arvonta)
- ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen

Rajoitukset

- enintään 40 osallistujaa / luokka
- ratsastajalta maks. 4 hevosta / luokka
- yksi hevonen maks. kahteen eri luokkaan
- yksi hevonen saa osallistua kerran / luokka

Osallistuminen

- viimeinen osallistusmispäivä on 07.05.2016

Osallistumiset sähköpostiin virtmisery(a)gmail.com otsikolla KRJ261-270

Osallistumiset vain alla olevassa muodossa :
Luokan numero (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

Luokat

Luokka 1. Helppo B
Luokka 2. Helppo B
Luokka 3. Helppo A
Luokka 4. Helppo A

Osallistujat/tulokset


Luokka 1. Helppo B
1. Katja H. (VRL-00597) - Talviyön Tanssiinkutsu VH15-018-2337 
2. Jannica (VRL-04799) - Moon Stailaaja VH15-018-2276 
3. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Indira VH16-017-0155 
4. turjake (VRL-07415) - Mörkövaaran Peethooven 
5. Katja H. (VRL-00597) - Fiktion Kassius VH16-018-0162 
6. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Auguistin VH15-046-0189 
7. turjake (VRL-07415) - Marraskuun Malviina
8. Lissu T. (VRL-12701) - Kuuma Ku Hella Kutosella
9. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Shawna VH15-046-0188
10. Katja H. (VRL-00597) - Hymnin Riippurilla VH16-018-0184
11. misery. (VRL-01080) - Cookie Monster
12. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Honoria VH16-046-0009
13. misery. (VRL-01080) - Blizzard`s Violette
14. Jannica (VRL-04799) - Fiktion Nella VH15-018-2259
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Kaarne VH14-018-0310
16. Viona (VRL-07600) - Rieke
17. EmmiN. (VRL-03385) - Moons Last Hero VH16-017-0047
18. Satu (VRL-12808) - Xylitol v.d. Gateaway
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Ikuinen Rakkaus VH14-018-0394
20. Viona (VRL-07600) - Criminal Crush'N'Cookie
21. Viona (VRL-07600) - Susikallion Samba
22. Viona (VRL-07600) - Tianan Synnove
23. Satu (VRL-12808) - Kauhumäen Täysosuma VH14-018-0294
24. Tuulia T. (VRL-00084) - CRS Scarlet Brigadier
25. turjake (VRL-07415) - Mörkövaaran Prinssinakki
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Riiviöiden Rinski VH14-018-0462
27. Katja H. (VRL-00597) - Hiiden Horna VH16-018-0187
28. turjake (VRL-07415) - Kurpitsaprinsessa
29. misery. (VRL-01080) - Melwin v. Moons
30. EmmiN. (VRL-03385) - Gingerbread Man VH16-017-0046
31. Satu (VRL-12808) - Astridan Voittotyttö VH13-018-0763
32. misery. (VRL-01080) - Lejonhjärta v. Moons
33. Ninni H. (VRL-05766) - Hymnin Yhden naisen mies
34. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Sahale VH15-046-0187
35. EmmiN. (VRL-03385) - Sumusilmun Lowis VH15-017-0595
36. Satu (VRL-12808) - Vimmels v.d. Fågelstrand VH16-017-0123
37. Jannica (VRL-04799) - Pikkupellon Simply the Best VH16-023-0019
38. Jannica (VRL-04799) - Pikkupellon Saphir VH16-023-0018 

Luokka 2. Helppo B
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cethlydd VH14-026-0198 
2. Katja H. (VRL-00597) - Fiktion Kassius VH16-018-0162 
3. Viona (VRL-07600) - Tianan Synnove 
4. turjake (VRL-07415) - Tipupartio 
5. Viona (VRL-07600) - Rieke 
6. EmmiN. (VRL-03385) - Gingerbread Man VH16-017-0046 
7. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Shawna VH15-046-0188
8. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Indira VH16-017-0155
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruiskukan Brendan VH14-046-0079
10. Katja H. (VRL-00597) - Hymnin Riippurilla VH16-018-0184
11. Lissu T. (VRL-12701) - Kuuma Ku Hella Kutosella
12. Jannica (VRL-04799) - Pikkupellon Simply the Best VH16-023-0019
13. Jannica (VRL-04799) - Fiktion Nella VH15-018-2259
14. Satu (VRL-12808) - Fiktion Viljatuuli VH13-018-1167
15. turjake (VRL-07415) - Seljasaaren Hallas
16. Katja H. (VRL-00597) - Talviyön Tanssiinkutsu VH15-018-2337
17. EmmiN. (VRL-03385) - Sumusilmun Lowis VH15-017-0595
18. Viona (VRL-07600) - Susikallion Samba
19. Ninni H. (VRL-05766) - Hymnin Yhden naisen mies
20. Satu (VRL-12808) - Xylitol v.d. Gateaway
21. EmmiN. (VRL-03385) - Moons Last Hero VH16-017-0047
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Ffrind VH06-024-4727
23. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Honoria VH16-046-0009
24. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Auguistin VH15-046-0189
25. turjake (VRL-07415) - Vihtori
26. Viona (VRL-07600) - Criminal Crush'N'Cookie
27. misery. (VRL-01080) - Lejonhjärta v. Moons
28. misery. (VRL-01080) - Melwin v. Moons
29. Katja H. (VRL-00597) - Hiiden Horna VH16-018-0187
30. turjake (VRL-07415) - Hattuvaaran Sumutar
31. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Sahale VH15-046-0187
32. Tuulia T. (VRL-00084) - Snillin Hopeasiipi VH14-018-0427
33. misery. (VRL-01080) - Moons Last Dream
34. Satu (VRL-12808) - Vimmels v.d. Fågelstrand VH16-017-0123
35. Jannica (VRL-04799) - Pikkupellon Saphir VH16-023-0018
36. misery. (VRL-01080) - Cookie Monster
37. Jannica (VRL-04799) - Moon Stailaaja VH15-018-2276 

Luokka 3. Helppo A
1. turjake (VRL-07415) - Hudson New Moon 
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Savusuudelma VH13-018-0104 
3. Werry (VRL-12945) - Salmiakkikuningatar 
4. Satu (VRL-12808) - Isilmë VH16-023-0020 
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Rhoscfflach Cerych VH14-025-0049 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Sirkussurma 
7. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Hukkahöttö
8. turjake (VRL-07415) - Chandoir de Bronze
9. Werry (VRL-12945) - Joikuriina
10. Jannica (VRL-04799) - Blue Heaven VH14-006-0256
11. Katja H. (VRL-00597) - Seljasaaren Kauhu VH16-018-0186
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Milkan Kaskivara VH06-018-5425
13. turjake (VRL-07415) - Hudson Dakine
14. Jannica (VRL-04799) - Nore Maniélla VH14-217-0006
15. Werry (VRL-12945) - Hortensian Lunttaaja
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuikin Triinu VH03-018-5928
17. Arnika (VRL-01371) - Anfarwol Em Cain VH15-024-0047
18. Werry (VRL-12945) - Varmajalka
19. Lissu T. (VRL-12701) - Mananlieska
20. misery. (VRL-01080) - Moon Rommeli
21. Satu (VRL-12808) - Tiilikan Vinkaus VH16-018-0896
22. Katja H. (VRL-00597) - Moon Haltijatyttö VH15-018-2280
23. Arnika (VRL-01371) - Fareed Ibn Sheik ox VH16-003-0083
24. Ninni H. (VRL-05766) - Khalid al Sparta VH14-003-0233
25. Hamzi (VRL-02163) - Latakia Yemn x VH15-034-0020
26. Hamzi (VRL-02163) - Ibn Nasir ox VH11-003-0631
27. Jannica (VRL-04799) - Criallt Genethig Lleucu VH13-026-0160
28. Jannica (VRL-04799) - Neitoperhoinen VH14-018-1948
29. misery. (VRL-01080) - Koistilan Hurma
30. Lissu T. (VRL-12701) - Rätvänän Kuikuli
31. Kira (VRL-13534) - Florenzo
32. Katja H. (VRL-00597) - Fiktion Ukkosenjumala VH16-018-1006
33. Katja H. (VRL-00597) - Hymnin Temppuralla VH15-018-2547
34. Arnika (VRL-01371) - Anfarwol Coron Brenin VH15-024-0046
35. misery. (VRL-01080) - Moon Salariina
36. Hamzi (VRL-02163) - Hupiralli
37. Hamzi (VRL-02163) - FAE El Zafir ox VH15-003-0516
38. Satu (VRL-12808) - Kauhumäen Täysosuma VH14-018-0294
39. turjake (VRL-07415) - Île du Noir
40. misery. (VRL-01080) - Kaisliina 

Luokka 4. Helppo A
1. Jannica (VRL-04799) - Blue Heaven VH14-006-0256 
2. Katja H. (VRL-00597) - Moon Haltijatyttö VH15-018-2280 
3. Jannica (VRL-04799) - Nore Maniélla VH14-217-0006 
4. Kira (VRL-13534) - Florenzo 
5. Werry (VRL-12945) - Varmajalka 
6. Werry (VRL-12945) - Hortensian Lunttaaja 
7. Jannica (VRL-04799) - Criallt Genethig Lleucu VH13-026-0160
8. misery. (VRL-01080) - Pirun Tyttö
9. Satu (VRL-12808) - Tiilikan Sumuharja VH16-018-0897
10. Satu (VRL-12808) - Sadan Mielikki VH16-018-0768
11. Ninni H. (VRL-05766) - Khalid al Sparta VH14-003-0233
12. Hamzi (VRL-02163) - Ibn Nasir ox VH11-003-0631
13. Jannica (VRL-04799) - Neitoperhoinen VH14-018-1948
14. Lissu T. (VRL-12701) - Rätvänän Kuikuli
15. turjake (VRL-07415) - Rosehearts&Goldenlilys
16. Katja H. (VRL-00597) - Hymnin Temppuralla VH15-018-2547
17. turjake (VRL-07415) - Swandale Giselle
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hopeinen Kuu-Ukko VH14-018-0392
19. Arnika (VRL-01371) - Anfarwol Em Cain VH15-024-0047
20. misery. (VRL-01080) - Moon Rommeli
21. Arnika (VRL-01371) - Anfarwol Coron Brenin VH15-024-0046
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Porvari VH14-018-0527
23. Werry (VRL-12945) - Salmiakkikuningatar
24. misery. (VRL-01080) - Kaisliina
25. Arnika (VRL-01371) - Fareed Ibn Sheik ox VH16-003-0083
26. Lissu T. (VRL-12701) - Sirkussurma
27. misery. (VRL-01080) - Moon Salariina
28. Katja H. (VRL-00597) - Fiktion Ukkosenjumala VH16-018-1006
29. Lissu T. (VRL-12701) - Mananlieska
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Varjoissa Kulkija VH14-018-0388
31. turjake (VRL-07415) - Charleroi Mockingcrow
32. Hamzi (VRL-02163) - Hupiralli
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Valotar VH14-018-0389
34. Katja H. (VRL-00597) - Seljasaaren Kauhu VH16-018-0186
35. Satu (VRL-12808) - Sadan Asterix VH16-018-0571
36. Hamzi (VRL-02163) - Latakia Yemn x VH15-034-0020
37. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Hukkahöttö
38. turjake (VRL-07415) - Ponnydalens Isa
39. Hamzi (VRL-02163) - FAE El Zafir ox VH15-003-0516
40. Werry (VRL-12945) - Joikuriina