KRJ KOULURATSASTUSKILPAILUT 13.05.2016

- Kilpailut pidetään Moondancen tiloissa
- Vastuuhenkilönä toimii misery. (VRL-01080, MRA)
- tulokset arvotaan arvontakoneella (lyhyt arvonta)
- ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen

Rajoitukset

- enintään 40 osallistujaa / luokka
- ratsastajalta maks. 4 hevosta / luokka
- yksi hevonen maks. kahteen eri luokkaan
- yksi hevonen saa osallistua kerran / luokka

Osallistuminen

- viimeinen osallistusmispäivä on 07.05.2016

Osallistumiset sähköpostiin virtmisery(a)gmail.com otsikolla KRJ261-270

Osallistumiset vain alla olevassa muodossa :
Luokan numero (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

Luokat

Luokka 1. Helppo B
Luokka 2. Helppo B
Luokka 3. Helppo A
Luokka 4. Helppo A

Osallistujat/tulokset


Luokka 1. Helppo B
1. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Sahale VH15-046-0187 
2. Viona (VRL-07600) - Criminal Crush'N'Cookie 
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Kaarne VH14-018-0310 
4. misery. (VRL-01080) - Blizzard`s Violette 
5. Jannica (VRL-04799) - Moon Stailaaja VH15-018-2276 
6. EmmiN. (VRL-03385) - Sumusilmun Lowis VH15-017-0595 
7. EmmiN. (VRL-03385) - Moons Last Hero VH16-017-0047
8. Lissu T. (VRL-12701) - Kuuma Ku Hella Kutosella
9. misery. (VRL-01080) - Lejonhjärta v. Moons
10. Katja H. (VRL-00597) - Talviyön Tanssiinkutsu VH15-018-2337
11. misery. (VRL-01080) - Melwin v. Moons
12. turjake (VRL-07415) - Kurpitsaprinsessa
13. turjake (VRL-07415) - Mörkövaaran Prinssinakki
14. misery. (VRL-01080) - Cookie Monster
15. Satu (VRL-12808) - Astridan Voittotyttö VH13-018-0763
16. Viona (VRL-07600) - Tianan Synnove
17. Jannica (VRL-04799) - Pikkupellon Simply the Best VH16-023-0019
18. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Shawna VH15-046-0188
19. EmmiN. (VRL-03385) - Gingerbread Man VH16-017-0046
20. Jannica (VRL-04799) - Fiktion Nella VH15-018-2259
21. Jannica (VRL-04799) - Pikkupellon Saphir VH16-023-0018
22. Satu (VRL-12808) - Xylitol v.d. Gateaway
23. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Auguistin VH15-046-0189
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Riiviöiden Rinski VH14-018-0462
25. Katja H. (VRL-00597) - Fiktion Kassius VH16-018-0162
26. Satu (VRL-12808) - Vimmels v.d. Fågelstrand VH16-017-0123
27. Tuulia T. (VRL-00084) - CRS Scarlet Brigadier
28. Katja H. (VRL-00597) - Hiiden Horna VH16-018-0187
29. Viona (VRL-07600) - Susikallion Samba
30. turjake (VRL-07415) - Mörkövaaran Peethooven
31. Viona (VRL-07600) - Rieke
32. Satu (VRL-12808) - Kauhumäen Täysosuma VH14-018-0294
33. Ninni H. (VRL-05766) - Hymnin Yhden naisen mies
34. turjake (VRL-07415) - Marraskuun Malviina
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Ikuinen Rakkaus VH14-018-0394
36. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Indira VH16-017-0155
37. Katja H. (VRL-00597) - Hymnin Riippurilla VH16-018-0184
38. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Honoria VH16-046-0009 

Luokka 2. Helppo B
1. Satu (VRL-12808) - Vimmels v.d. Fågelstrand VH16-017-0123 
2. Katja H. (VRL-00597) - Hymnin Riippurilla VH16-018-0184 
3. Jannica (VRL-04799) - Pikkupellon Saphir VH16-023-0018 
4. Jannica (VRL-04799) - Fiktion Nella VH15-018-2259 
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Snillin Hopeasiipi VH14-018-0427 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Kuuma Ku Hella Kutosella 
7. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Auguistin VH15-046-0189
8. misery. (VRL-01080) - Moons Last Dream
9. Satu (VRL-12808) - Fiktion Viljatuuli VH13-018-1167
10. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Shawna VH15-046-0188
11. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Sahale VH15-046-0187
12. EmmiN. (VRL-03385) - Moons Last Hero VH16-017-0047
13. Ninni H. (VRL-05766) - Hymnin Yhden naisen mies
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Ffrind VH06-024-4727
15. Viona (VRL-07600) - Rieke
16. Viona (VRL-07600) - Criminal Crush'N'Cookie
17. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Indira VH16-017-0155
18. turjake (VRL-07415) - Hattuvaaran Sumutar
19. Jannica (VRL-04799) - Moon Stailaaja VH15-018-2276
20. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Honoria VH16-046-0009
21. Satu (VRL-12808) - Xylitol v.d. Gateaway
22. Katja H. (VRL-00597) - Fiktion Kassius VH16-018-0162
23. Katja H. (VRL-00597) - Hiiden Horna VH16-018-0187
24. EmmiN. (VRL-03385) - Gingerbread Man VH16-017-0046
25. Viona (VRL-07600) - Susikallion Samba
26. EmmiN. (VRL-03385) - Sumusilmun Lowis VH15-017-0595
27. misery. (VRL-01080) - Melwin v. Moons
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruiskukan Brendan VH14-046-0079
29. Jannica (VRL-04799) - Pikkupellon Simply the Best VH16-023-0019
30. turjake (VRL-07415) - Tipupartio
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cethlydd VH14-026-0198
32. turjake (VRL-07415) - Vihtori
33. misery. (VRL-01080) - Cookie Monster
34. turjake (VRL-07415) - Seljasaaren Hallas
35. Viona (VRL-07600) - Tianan Synnove
36. misery. (VRL-01080) - Lejonhjärta v. Moons
37. Katja H. (VRL-00597) - Talviyön Tanssiinkutsu VH15-018-2337 

Luokka 3. Helppo A
1. turjake (VRL-07415) - Hudson New Moon 
2. Hamzi (VRL-02163) - Hupiralli 
3. Hamzi (VRL-02163) - FAE El Zafir ox VH15-003-0516 
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Rhoscfflach Cerych VH14-025-0049 
5. Arnika (VRL-01371) - Fareed Ibn Sheik ox VH16-003-0083 
6. Katja H. (VRL-00597) - Hymnin Temppuralla VH15-018-2547 
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Milkan Kaskivara VH06-018-5425
8. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Hukkahöttö
9. Hamzi (VRL-02163) - Ibn Nasir ox VH11-003-0631
10. Werry (VRL-12945) - Hortensian Lunttaaja
11. Katja H. (VRL-00597) - Seljasaaren Kauhu VH16-018-0186
12. misery. (VRL-01080) - Moon Salariina
13. Kira (VRL-13534) - Florenzo
14. Katja H. (VRL-00597) - Moon Haltijatyttö VH15-018-2280
15. Katja H. (VRL-00597) - Fiktion Ukkosenjumala VH16-018-1006
16. turjake (VRL-07415) - Hudson Dakine
17. Werry (VRL-12945) - Salmiakkikuningatar
18. Werry (VRL-12945) - Joikuriina
19. Jannica (VRL-04799) - Blue Heaven VH14-006-0256
20. Satu (VRL-12808) - Isilmë VH16-023-0020
21. Satu (VRL-12808) - Kauhumäen Täysosuma VH14-018-0294
22. turjake (VRL-07415) - Île du Noir
23. Ninni H. (VRL-05766) - Khalid al Sparta VH14-003-0233
24. misery. (VRL-01080) - Koistilan Hurma
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuikin Triinu VH03-018-5928
26. Jannica (VRL-04799) - Criallt Genethig Lleucu VH13-026-0160
27. Jannica (VRL-04799) - Neitoperhoinen VH14-018-1948
28. misery. (VRL-01080) - Moon Rommeli
29. misery. (VRL-01080) - Kaisliina
30. Hamzi (VRL-02163) - Latakia Yemn x VH15-034-0020
31. Lissu T. (VRL-12701) - Rätvänän Kuikuli
32. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Savusuudelma VH13-018-0104
33. Arnika (VRL-01371) - Anfarwol Em Cain VH15-024-0047
34. Satu (VRL-12808) - Tiilikan Vinkaus VH16-018-0896
35. Werry (VRL-12945) - Varmajalka
36. Jannica (VRL-04799) - Nore Maniélla VH14-217-0006
37. Lissu T. (VRL-12701) - Sirkussurma
38. turjake (VRL-07415) - Chandoir de Bronze
39. Lissu T. (VRL-12701) - Mananlieska
40. Arnika (VRL-01371) - Anfarwol Coron Brenin VH15-024-0046 

Luokka 4. Helppo A
1. misery. (VRL-01080) - Moon Salariina 
2. turjake (VRL-07415) - Rosehearts&Goldenlilys 
3. Satu (VRL-12808) - Tiilikan Sumuharja VH16-018-0897 
4. Katja H. (VRL-00597) - Seljasaaren Kauhu VH16-018-0186 
5. Werry (VRL-12945) - Joikuriina 
6. Katja H. (VRL-00597) - Hymnin Temppuralla VH15-018-2547 
7. turjake (VRL-07415) - Ponnydalens Isa
8. Werry (VRL-12945) - Salmiakkikuningatar
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hopeinen Kuu-Ukko VH14-018-0392
10. misery. (VRL-01080) - Moon Rommeli
11. Jannica (VRL-04799) - Criallt Genethig Lleucu VH13-026-0160
12. Jannica (VRL-04799) - Blue Heaven VH14-006-0256
13. Katja H. (VRL-00597) - Fiktion Ukkosenjumala VH16-018-1006
14. Arnika (VRL-01371) - Anfarwol Coron Brenin VH15-024-0046
15. Arnika (VRL-01371) - Anfarwol Em Cain VH15-024-0047
16. misery. (VRL-01080) - Kaisliina
17. Hamzi (VRL-02163) - FAE El Zafir ox VH15-003-0516
18. Satu (VRL-12808) - Sadan Asterix VH16-018-0571
19. Ninni H. (VRL-05766) - Khalid al Sparta VH14-003-0233
20. Hamzi (VRL-02163) - Latakia Yemn x VH15-034-0020
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Valotar VH14-018-0389
22. Hamzi (VRL-02163) - Hupiralli
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Porvari VH14-018-0527
24. turjake (VRL-07415) - Swandale Giselle
25. misery. (VRL-01080) - Pirun Tyttö
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Varjoissa Kulkija VH14-018-0388
27. turjake (VRL-07415) - Charleroi Mockingcrow
28. Katja H. (VRL-00597) - Moon Haltijatyttö VH15-018-2280
29. Werry (VRL-12945) - Varmajalka
30. Hamzi (VRL-02163) - Ibn Nasir ox VH11-003-0631
31. Kira (VRL-13534) - Florenzo
32. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Hukkahöttö
33. Werry (VRL-12945) - Hortensian Lunttaaja
34. Satu (VRL-12808) - Sadan Mielikki VH16-018-0768
35. Arnika (VRL-01371) - Fareed Ibn Sheik ox VH16-003-0083
36. Lissu T. (VRL-12701) - Sirkussurma
37. Jannica (VRL-04799) - Nore Maniélla VH14-217-0006
38. Lissu T. (VRL-12701) - Mananlieska
39. Lissu T. (VRL-12701) - Rätvänän Kuikuli
40. Jannica (VRL-04799) - Neitoperhoinen VH14-018-1948