KRJ KOULURATSASTUSKILPAILUT 11.05.2016

- Kilpailut pidetään Moondancen tiloissa
- Vastuuhenkilönä toimii misery. (VRL-01080, MRA)
- tulokset arvotaan arvontakoneella (lyhyt arvonta)
- ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen

Rajoitukset

- enintään 40 osallistujaa / luokka
- ratsastajalta maks. 4 hevosta / luokka
- yksi hevonen maks. kahteen eri luokkaan
- yksi hevonen saa osallistua kerran / luokka

Osallistuminen

- viimeinen osallistusmispäivä on 07.05.2016

Osallistumiset sähköpostiin virtmisery(a)gmail.com otsikolla KRJ261-270

Osallistumiset vain alla olevassa muodossa :
Luokan numero (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

Luokat

Luokka 1. Helppo B
Luokka 2. Helppo B
Luokka 3. Helppo A
Luokka 4. Helppo A

Osallistujat/tulokset


Luokka 1. Helppo B
1. Lissu T. (VRL-12701) - Kuuma Ku Hella Kutosella 
2. Jannica (VRL-04799) - Fiktion Nella VH15-018-2259 
3. misery. (VRL-01080) - Blizzard`s Violette 
4. Viona (VRL-07600) - Tianan Synnove 
5. Viona (VRL-07600) - Criminal Crush'N'Cookie 
6. Katja H. (VRL-00597) - Hiiden Horna VH16-018-0187 
7. Satu (VRL-12808) - Xylitol v.d. Gateaway
8. Katja H. (VRL-00597) - Talviyön Tanssiinkutsu VH15-018-2337
9. Viona (VRL-07600) - Rieke
10. misery. (VRL-01080) - Melwin v. Moons
11. Satu (VRL-12808) - Vimmels v.d. Fågelstrand VH16-017-0123
12. turjake (VRL-07415) - Kurpitsaprinsessa
13. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Indira VH16-017-0155
14. Katja H. (VRL-00597) - Hymnin Riippurilla VH16-018-0184
15. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Honoria VH16-046-0009
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Kaarne VH14-018-0310
17. Ninni H. (VRL-05766) - Hymnin Yhden naisen mies
18. Tuulia T. (VRL-00084) - CRS Scarlet Brigadier
19. Jannica (VRL-04799) - Moon Stailaaja VH15-018-2276
20. misery. (VRL-01080) - Cookie Monster
21. Satu (VRL-12808) - Kauhumäen Täysosuma VH14-018-0294
22. Jannica (VRL-04799) - Pikkupellon Saphir VH16-023-0018
23. EmmiN. (VRL-03385) - Moons Last Hero VH16-017-0047
24. Jannica (VRL-04799) - Pikkupellon Simply the Best VH16-023-0019
25. EmmiN. (VRL-03385) - Sumusilmun Lowis VH15-017-0595
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Ikuinen Rakkaus VH14-018-0394
27. Katja H. (VRL-00597) - Fiktion Kassius VH16-018-0162
28. Viona (VRL-07600) - Susikallion Samba
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Riiviöiden Rinski VH14-018-0462
30. turjake (VRL-07415) - Marraskuun Malviina
31. EmmiN. (VRL-03385) - Gingerbread Man VH16-017-0046
32. turjake (VRL-07415) - Mörkövaaran Peethooven
33. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Shawna VH15-046-0188
34. turjake (VRL-07415) - Mörkövaaran Prinssinakki
35. misery. (VRL-01080) - Lejonhjärta v. Moons
36. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Sahale VH15-046-0187
37. Satu (VRL-12808) - Astridan Voittotyttö VH13-018-0763
38. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Auguistin VH15-046-0189 

Luokka 2. Helppo B
1. EmmiN. (VRL-03385) - Moons Last Hero VH16-017-0047 
2. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Auguistin VH15-046-0189 
3. Viona (VRL-07600) - Susikallion Samba 
4. turjake (VRL-07415) - Vihtori 
5. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Sahale VH15-046-0187 
6. Jannica (VRL-04799) - Pikkupellon Simply the Best VH16-023-0019 
7. EmmiN. (VRL-03385) - Gingerbread Man VH16-017-0046
8. EmmiN. (VRL-03385) - Sumusilmun Lowis VH15-017-0595
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Snillin Hopeasiipi VH14-018-0427
10. Jannica (VRL-04799) - Moon Stailaaja VH15-018-2276
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cethlydd VH14-026-0198
12. Katja H. (VRL-00597) - Hymnin Riippurilla VH16-018-0184
13. Satu (VRL-12808) - Xylitol v.d. Gateaway
14. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Indira VH16-017-0155
15. Lissu T. (VRL-12701) - Kuuma Ku Hella Kutosella
16. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Honoria VH16-046-0009
17. misery. (VRL-01080) - Cookie Monster
18. Ninni H. (VRL-05766) - Hymnin Yhden naisen mies
19. turjake (VRL-07415) - Hattuvaaran Sumutar
20. Katja H. (VRL-00597) - Talviyön Tanssiinkutsu VH15-018-2337
21. Viona (VRL-07600) - Tianan Synnove
22. Jannica (VRL-04799) - Pikkupellon Saphir VH16-023-0018
23. misery. (VRL-01080) - Moons Last Dream
24. turjake (VRL-07415) - Tipupartio
25. misery. (VRL-01080) - Melwin v. Moons
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Ffrind VH06-024-4727
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruiskukan Brendan VH14-046-0079
28. Jannica (VRL-04799) - Fiktion Nella VH15-018-2259
29. Satu (VRL-12808) - Fiktion Viljatuuli VH13-018-1167
30. misery. (VRL-01080) - Lejonhjärta v. Moons
31. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Shawna VH15-046-0188
32. turjake (VRL-07415) - Seljasaaren Hallas
33. Viona (VRL-07600) - Rieke
34. Katja H. (VRL-00597) - Hiiden Horna VH16-018-0187
35. Katja H. (VRL-00597) - Fiktion Kassius VH16-018-0162
36. Viona (VRL-07600) - Criminal Crush'N'Cookie
37. Satu (VRL-12808) - Vimmels v.d. Fågelstrand VH16-017-0123 

Luokka 3. Helppo A
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuikin Triinu VH03-018-5928 
2. Werry (VRL-12945) - Salmiakkikuningatar 
3. Kira (VRL-13534) - Florenzo 
4. misery. (VRL-01080) - Moon Rommeli 
5. misery. (VRL-01080) - Kaisliina 
6. Hamzi (VRL-02163) - Ibn Nasir ox VH11-003-0631 
7. Werry (VRL-12945) - Varmajalka
8. misery. (VRL-01080) - Koistilan Hurma
9. misery. (VRL-01080) - Moon Salariina
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Rhoscfflach Cerych VH14-025-0049
11. Arnika (VRL-01371) - Fareed Ibn Sheik ox VH16-003-0083
12. Jannica (VRL-04799) - Blue Heaven VH14-006-0256
13. turjake (VRL-07415) - Île du Noir
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Milkan Kaskivara VH06-018-5425
15. turjake (VRL-07415) - Hudson Dakine
16. Jannica (VRL-04799) - Nore Maniélla VH14-217-0006
17. Katja H. (VRL-00597) - Seljasaaren Kauhu VH16-018-0186
18. Katja H. (VRL-00597) - Moon Haltijatyttö VH15-018-2280
19. Arnika (VRL-01371) - Anfarwol Coron Brenin VH15-024-0046
20. turjake (VRL-07415) - Hudson New Moon
21. Katja H. (VRL-00597) - Fiktion Ukkosenjumala VH16-018-1006
22. Satu (VRL-12808) - Kauhumäen Täysosuma VH14-018-0294
23. turjake (VRL-07415) - Chandoir de Bronze
24. Hamzi (VRL-02163) - FAE El Zafir ox VH15-003-0516
25. Satu (VRL-12808) - Tiilikan Vinkaus VH16-018-0896
26. Ninni H. (VRL-05766) - Khalid al Sparta VH14-003-0233
27. Satu (VRL-12808) - Isilmë VH16-023-0020
28. Hamzi (VRL-02163) - Latakia Yemn x VH15-034-0020
29. Werry (VRL-12945) - Joikuriina
30. Katja H. (VRL-00597) - Hymnin Temppuralla VH15-018-2547
31. Werry (VRL-12945) - Hortensian Lunttaaja
32. Arnika (VRL-01371) - Anfarwol Em Cain VH15-024-0047
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Savusuudelma VH13-018-0104
34. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Hukkahöttö
35. Jannica (VRL-04799) - Criallt Genethig Lleucu VH13-026-0160
36. Jannica (VRL-04799) - Neitoperhoinen VH14-018-1948
37. Lissu T. (VRL-12701) - Sirkussurma
38. Hamzi (VRL-02163) - Hupiralli
39. Lissu T. (VRL-12701) - Mananlieska
40. Lissu T. (VRL-12701) - Rätvänän Kuikuli 

Luokka 4. Helppo A
1. Katja H. (VRL-00597) - Hymnin Temppuralla VH15-018-2547 
2. misery. (VRL-01080) - Moon Rommeli 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Mananlieska 
4. Jannica (VRL-04799) - Neitoperhoinen VH14-018-1948 
5. Werry (VRL-12945) - Joikuriina 
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Porvari VH14-018-0527 
7. misery. (VRL-01080) - Moon Salariina
8. Hamzi (VRL-02163) - FAE El Zafir ox VH15-003-0516
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Varjoissa Kulkija VH14-018-0388
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Valotar VH14-018-0389
11. Satu (VRL-12808) - Tiilikan Sumuharja VH16-018-0897
12. misery. (VRL-01080) - Pirun Tyttö
13. Werry (VRL-12945) - Varmajalka
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hopeinen Kuu-Ukko VH14-018-0392
15. turjake (VRL-07415) - Rosehearts&Goldenlilys
16. Katja H. (VRL-00597) - Seljasaaren Kauhu VH16-018-0186
17. turjake (VRL-07415) - Ponnydalens Isa
18. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Hukkahöttö
19. Katja H. (VRL-00597) - Fiktion Ukkosenjumala VH16-018-1006
20. Katja H. (VRL-00597) - Moon Haltijatyttö VH15-018-2280
21. Werry (VRL-12945) - Salmiakkikuningatar
22. Satu (VRL-12808) - Sadan Asterix VH16-018-0571
23. Jannica (VRL-04799) - Criallt Genethig Lleucu VH13-026-0160
24. turjake (VRL-07415) - Swandale Giselle
25. Lissu T. (VRL-12701) - Sirkussurma
26. misery. (VRL-01080) - Kaisliina
27. Hamzi (VRL-02163) - Hupiralli
28. Jannica (VRL-04799) - Nore Maniélla VH14-217-0006
29. Arnika (VRL-01371) - Fareed Ibn Sheik ox VH16-003-0083
30. Lissu T. (VRL-12701) - Rätvänän Kuikuli
31. Satu (VRL-12808) - Sadan Mielikki VH16-018-0768
32. Kira (VRL-13534) - Florenzo
33. turjake (VRL-07415) - Charleroi Mockingcrow
34. Jannica (VRL-04799) - Blue Heaven VH14-006-0256
35. Arnika (VRL-01371) - Anfarwol Coron Brenin VH15-024-0046
36. Ninni H. (VRL-05766) - Khalid al Sparta VH14-003-0233
37. Hamzi (VRL-02163) - Latakia Yemn x VH15-034-0020
38. Hamzi (VRL-02163) - Ibn Nasir ox VH11-003-0631
39. Werry (VRL-12945) - Hortensian Lunttaaja
40. Arnika (VRL-01371) - Anfarwol Em Cain VH15-024-0047