KRJ KOULURATSASTUSKILPAILUT 10.05.2016

- Kilpailut pidetään Moondancen tiloissa
- Vastuuhenkilönä toimii misery. (VRL-01080, MRA)
- tulokset arvotaan arvontakoneella (lyhyt arvonta)
- ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen

Rajoitukset

- enintään 40 osallistujaa / luokka
- ratsastajalta maks. 4 hevosta / luokka
- yksi hevonen maks. kahteen eri luokkaan
- yksi hevonen saa osallistua kerran / luokka

Osallistuminen

- viimeinen osallistusmispäivä on 07.05.2016

Osallistumiset sähköpostiin virtmisery(a)gmail.com otsikolla KRJ261-270

Osallistumiset vain alla olevassa muodossa :
Luokan numero (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

Luokat

Luokka 1. Helppo B
Luokka 2. Helppo B
Luokka 3. Helppo A
Luokka 4. Helppo A

Osallistujat/tulokset


Luokka 1. Helppo B
1. Katja H. (VRL-00597) - Hymnin Riippurilla VH16-018-0184 
2. Viona (VRL-07600) - Tianan Synnove 
3. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Sahale VH15-046-0187 
4. EmmiN. (VRL-03385) - Sumusilmun Lowis VH15-017-0595 
5. misery. (VRL-01080) - Blizzard`s Violette 
6. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Indira VH16-017-0155 
7. Katja H. (VRL-00597) - Fiktion Kassius VH16-018-0162
8. misery. (VRL-01080) - Cookie Monster
9. EmmiN. (VRL-03385) - Moons Last Hero VH16-017-0047
10. Satu (VRL-12808) - Kauhumäen Täysosuma VH14-018-0294
11. Satu (VRL-12808) - Xylitol v.d. Gateaway
12. Viona (VRL-07600) - Susikallion Samba
13. Jannica (VRL-04799) - Fiktion Nella VH15-018-2259
14. Satu (VRL-12808) - Vimmels v.d. Fågelstrand VH16-017-0123
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Riiviöiden Rinski VH14-018-0462
16. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Shawna VH15-046-0188
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Ikuinen Rakkaus VH14-018-0394
18. turjake (VRL-07415) - Mörkövaaran Peethooven
19. Viona (VRL-07600) - Rieke
20. Jannica (VRL-04799) - Pikkupellon Saphir VH16-023-0018
21. turjake (VRL-07415) - Marraskuun Malviina
22. Viona (VRL-07600) - Criminal Crush'N'Cookie
23. EmmiN. (VRL-03385) - Gingerbread Man VH16-017-0046
24. Lissu T. (VRL-12701) - Kuuma Ku Hella Kutosella
25. turjake (VRL-07415) - Kurpitsaprinsessa
26. Katja H. (VRL-00597) - Talviyön Tanssiinkutsu VH15-018-2337
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Kaarne VH14-018-0310
28. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Honoria VH16-046-0009
29. misery. (VRL-01080) - Lejonhjärta v. Moons
30. Jannica (VRL-04799) - Moon Stailaaja VH15-018-2276
31. Katja H. (VRL-00597) - Hiiden Horna VH16-018-0187
32. Ninni H. (VRL-05766) - Hymnin Yhden naisen mies
33. Jannica (VRL-04799) - Pikkupellon Simply the Best VH16-023-0019
34. Satu (VRL-12808) - Astridan Voittotyttö VH13-018-0763
35. misery. (VRL-01080) - Melwin v. Moons
36. Tuulia T. (VRL-00084) - CRS Scarlet Brigadier
37. turjake (VRL-07415) - Mörkövaaran Prinssinakki
38. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Auguistin VH15-046-0189 

Luokka 2. Helppo B
1. EmmiN. (VRL-03385) - Moons Last Hero VH16-017-0047 
2. Jannica (VRL-04799) - Fiktion Nella VH15-018-2259 
3. Katja H. (VRL-00597) - Fiktion Kassius VH16-018-0162 
4. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Sahale VH15-046-0187 
5. Viona (VRL-07600) - Tianan Synnove 
6. Viona (VRL-07600) - Susikallion Samba 
7. Jannica (VRL-04799) - Pikkupellon Simply the Best VH16-023-0019
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruiskukan Brendan VH14-046-0079
9. Katja H. (VRL-00597) - Talviyön Tanssiinkutsu VH15-018-2337
10. Jannica (VRL-04799) - Pikkupellon Saphir VH16-023-0018
11. turjake (VRL-07415) - Seljasaaren Hallas
12. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Honoria VH16-046-0009
13. turjake (VRL-07415) - Vihtori
14. Ninni H. (VRL-05766) - Hymnin Yhden naisen mies
15. misery. (VRL-01080) - Cookie Monster
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Snillin Hopeasiipi VH14-018-0427
17. EmmiN. (VRL-03385) - Gingerbread Man VH16-017-0046
18. misery. (VRL-01080) - Melwin v. Moons
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cethlydd VH14-026-0198
20. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Auguistin VH15-046-0189
21. misery. (VRL-01080) - Moons Last Dream
22. Satu (VRL-12808) - Fiktion Viljatuuli VH13-018-1167
23. turjake (VRL-07415) - Tipupartio
24. Katja H. (VRL-00597) - Hiiden Horna VH16-018-0187
25. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Shawna VH15-046-0188
26. EmmiN. (VRL-03385) - Sumusilmun Lowis VH15-017-0595
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Ffrind VH06-024-4727
28. Lissu T. (VRL-12701) - Kuuma Ku Hella Kutosella
29. Viona (VRL-07600) - Rieke
30. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Indira VH16-017-0155
31. misery. (VRL-01080) - Lejonhjärta v. Moons
32. turjake (VRL-07415) - Hattuvaaran Sumutar
33. Satu (VRL-12808) - Vimmels v.d. Fågelstrand VH16-017-0123
34. Jannica (VRL-04799) - Moon Stailaaja VH15-018-2276
35. Satu (VRL-12808) - Xylitol v.d. Gateaway
36. Katja H. (VRL-00597) - Hymnin Riippurilla VH16-018-0184
37. Viona (VRL-07600) - Criminal Crush'N'Cookie 

Luokka 3. Helppo A
1. Satu (VRL-12808) - Kauhumäen Täysosuma VH14-018-0294 
2. Werry (VRL-12945) - Hortensian Lunttaaja 
3. Arnika (VRL-01371) - Anfarwol Coron Brenin VH15-024-0046 
4. Jannica (VRL-04799) - Neitoperhoinen VH14-018-1948 
5. Katja H. (VRL-00597) - Seljasaaren Kauhu VH16-018-0186 
6. Hamzi (VRL-02163) - Hupiralli 
7. Ninni H. (VRL-05766) - Khalid al Sparta VH14-003-0233
8. Jannica (VRL-04799) - Nore Maniélla VH14-217-0006
9. Katja H. (VRL-00597) - Hymnin Temppuralla VH15-018-2547
10. Werry (VRL-12945) - Varmajalka
11. Hamzi (VRL-02163) - FAE El Zafir ox VH15-003-0516
12. Katja H. (VRL-00597) - Fiktion Ukkosenjumala VH16-018-1006
13. Lissu T. (VRL-12701) - Mananlieska
14. Satu (VRL-12808) - Tiilikan Vinkaus VH16-018-0896
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Milkan Kaskivara VH06-018-5425
16. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Hukkahöttö
17. turjake (VRL-07415) - Hudson New Moon
18. Arnika (VRL-01371) - Fareed Ibn Sheik ox VH16-003-0083
19. Arnika (VRL-01371) - Anfarwol Em Cain VH15-024-0047
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Rhoscfflach Cerych VH14-025-0049
21. Lissu T. (VRL-12701) - Rätvänän Kuikuli
22. Hamzi (VRL-02163) - Ibn Nasir ox VH11-003-0631
23. Jannica (VRL-04799) - Blue Heaven VH14-006-0256
24. Katja H. (VRL-00597) - Moon Haltijatyttö VH15-018-2280
25. Kira (VRL-13534) - Florenzo
26. turjake (VRL-07415) - Chandoir de Bronze
27. misery. (VRL-01080) - Moon Salariina
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuikin Triinu VH03-018-5928
29. Hamzi (VRL-02163) - Latakia Yemn x VH15-034-0020
30. turjake (VRL-07415) - Hudson Dakine
31. Lissu T. (VRL-12701) - Sirkussurma
32. Werry (VRL-12945) - Joikuriina
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Savusuudelma VH13-018-0104
34. misery. (VRL-01080) - Kaisliina
35. misery. (VRL-01080) - Moon Rommeli
36. turjake (VRL-07415) - Île du Noir
37. Satu (VRL-12808) - Isilmë VH16-023-0020
38. misery. (VRL-01080) - Koistilan Hurma
39. Werry (VRL-12945) - Salmiakkikuningatar
40. Jannica (VRL-04799) - Criallt Genethig Lleucu VH13-026-0160 

Luokka 4. Helppo A
1. Jannica (VRL-04799) - Neitoperhoinen VH14-018-1948 
2. Katja H. (VRL-00597) - Seljasaaren Kauhu VH16-018-0186 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Sirkussurma 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Mananlieska 
5. Kira (VRL-13534) - Florenzo 
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Valotar VH14-018-0389 
7. misery. (VRL-01080) - Pirun Tyttö
8. misery. (VRL-01080) - Moon Salariina
9. Hamzi (VRL-02163) - Hupiralli
10. Katja H. (VRL-00597) - Fiktion Ukkosenjumala VH16-018-1006
11. Werry (VRL-12945) - Joikuriina
12. Satu (VRL-12808) - Sadan Mielikki VH16-018-0768
13. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Hukkahöttö
14. Katja H. (VRL-00597) - Hymnin Temppuralla VH15-018-2547
15. turjake (VRL-07415) - Swandale Giselle
16. Ninni H. (VRL-05766) - Khalid al Sparta VH14-003-0233
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Porvari VH14-018-0527
18. Arnika (VRL-01371) - Fareed Ibn Sheik ox VH16-003-0083
19. Lissu T. (VRL-12701) - Rätvänän Kuikuli
20. misery. (VRL-01080) - Kaisliina
21. Werry (VRL-12945) - Salmiakkikuningatar
22. Hamzi (VRL-02163) - Latakia Yemn x VH15-034-0020
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Varjoissa Kulkija VH14-018-0388
24. Werry (VRL-12945) - Hortensian Lunttaaja
25. turjake (VRL-07415) - Ponnydalens Isa
26. Arnika (VRL-01371) - Anfarwol Em Cain VH15-024-0047
27. Werry (VRL-12945) - Varmajalka
28. Jannica (VRL-04799) - Nore Maniélla VH14-217-0006
29. Katja H. (VRL-00597) - Moon Haltijatyttö VH15-018-2280
30. Jannica (VRL-04799) - Blue Heaven VH14-006-0256
31. misery. (VRL-01080) - Moon Rommeli
32. Satu (VRL-12808) - Tiilikan Sumuharja VH16-018-0897
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hopeinen Kuu-Ukko VH14-018-0392
34. Hamzi (VRL-02163) - FAE El Zafir ox VH15-003-0516
35. Hamzi (VRL-02163) - Ibn Nasir ox VH11-003-0631
36. Satu (VRL-12808) - Sadan Asterix VH16-018-0571
37. Jannica (VRL-04799) - Criallt Genethig Lleucu VH13-026-0160
38. Arnika (VRL-01371) - Anfarwol Coron Brenin VH15-024-0046
39. turjake (VRL-07415) - Charleroi Mockingcrow
40. turjake (VRL-07415) - Rosehearts&Goldenlilys