KRJ KOULURATSASTUSKILPAILUT 23.3.2012

- Kilpailut pidetään Moondancen tiloissa
- Vastuuhenkilönä toimii misery. (VRL-01080)
- tulokset arvotaan arvontakoneella (lyhyt arvonta)
- ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen
- ratsastajan tulee kuulua seuraan, vaikka sitä ei mainita osallistumisessa

Rajoitukset

- enintään 50 osallistujaa / luokka
- ratsastajalta maks. 5 hevosta / luokka
- yksi hevonen maks. kahteen eri luokkaan
- yksi hevonen saa osallistua kerran / luokka

Osallistuminen

- viimeinen osallistusmispäivä on 20.3.2012
- jos haluat osallistua vain yhteen kutsuun, otsikoi Koulu+kutsun nro

Osallistumiset sähköpostiin virtuaali(a)rikotut.net otsikolla Koulu 16-20

Osallistumiset vain alla olevassa muodossa :
Luokan numero (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

Luokat

Luokka 1, Helppo C
Luokka 2, Helppo B
Luokka 3, Helppo B
Luokka 4, Helppo A
Luokka 5, Vaativa B
Luokka 6, Vaativa A


Osallistujat/tulokset

Luokka 1, Helppo C
1. Liia (VRL-11284) - Craddock 
2. Ram. (VRL-02286) - Koistilan Vompatti 
3. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aavi VH11-018-1438 
4. Ram. (VRL-02286) - Kieron Ruusa 
5. Rim (VRL-02488) - Bellatrice HA 
6. weem (VRL-02470) - Taipaleen Vinnyvanilla VH11-017-0544 
7. Ram. (VRL-02286) - Vili Vilperi 
8. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tuiska VH11-018-1440
9. Kati K. (VRL-00102) - Chilin Habanero
10. weem (VRL-02470) - Sonetin Carlotta
11. misery. (VRL-01080) - Moons Shattered
12. Kati K. (VRL-00102) - Chilin Aji
13. Kati K. (VRL-00102) - Suprant Auroria
14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hali VH11-018-1439
15. yersinio (VRL-06303) - Duren Ambre
16. misery. (VRL-01080) - Max Mickey
17. Liia (VRL-11284) - Hwai Xenomorphic
18. Pierre (VRL-10531) - Turjakkeen Tarantella
19. misery. (VRL-01080) - Himmelrikes Yo-Yo
20. rukkanen (VRL-00583) - An Farah
21. weem (VRL-02470) - Kiiran Onnetar
22. Rim (VRL-02488) - Undergone HA
23. Rim (VRL-02488) - Avetron HA
24. Pierre (VRL-10531) - Hallaniityn Ekaykä
25. Liia (VRL-11284) - Mic Stonades
26. Everita (VRL-11215) - Rosett EST
27. rukkanen (VRL-00583) - Feimqueen of Jewel
28. Pierre (VRL-10531) - Hallaniityn Ekaveka
29. Ram. (VRL-02286) - Kuuneili
30. Hauru (VRL-08679) - Luigi von Bachegård
31. Liia (VRL-11284) - Bychan Aneira
32. Unte (VRL-08651) - Lil' Chris HIP
33. rukkanen (VRL-00583) - Low on Ideas
34. yersinio (VRL-06303) - Duren Kieren
35. Hauru (VRL-08679) - Gwyneira
36. Pierre (VRL-10531) - SH Vekselin Pedro
37. Pierre (VRL-10531) - Västerbyn Harppaus
38. weem (VRL-02470) - Veronita
39. Milja (VRL-00692) - Aavan Maininki VH11-018-1575
40. Milja (VRL-00692) - Aavan Wilja VH11-018-1498
41. weem (VRL-02470) - Kuusiston Cinderella
42. misery. (VRL-01080) - Crowvalley Veva
43. Rim (VRL-02488) - Never Stay CTN
44. Everita (VRL-11215) - Mayhem Millie
45. Rim (VRL-02488) - Charon HA
46. Kati K. (VRL-00102) - Chilin Cayenne
47. misery. (VRL-01080) - Crowvalley Willie
48. rukkanen (VRL-00583) - Toy Boy Pain
49. Kati K. (VRL-00102) - Scarlett Fever Cron' xx
50. Ram. (VRL-02286) - Hurrikaani HUI 

Luokka 2, Helppo B
1. Pierre (VRL-10531) - Hallaniityn Ekaykä 
2. Pierre (VRL-10531) - Hallaniityn Ekaveka 
3. yersinio (VRL-06303) - Elki 
4. Hauru (VRL-08679) - Blame Achilles 
5. rukkanen (VRL-00583) - An Farah 
6. weem (VRL-02470) - Top Black Jack VH11-029-0306 
7. Rim (VRL-02488) - Silverbrand Starline 
8. yersinio (VRL-06303) - Duren Kyrill
9. weem (VRL-02470) - Breezy Belindana VH11-035-0074
10. Unte (VRL-08651) - Karn
11. Milja (VRL-00692) - Heinämäen Tähtililja VH11-018-1396
12. Kati K. (VRL-00102) - Suprant Jaded
13. misery. (VRL-01080) - Daisy Delilah
14. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Lumiina
15. rukkanen (VRL-00583) - Toy Boy Pain
16. Kati K. (VRL-00102) - Suprant Caipirinha
17. Rim (VRL-02488) - Walk Talking CTN
18. Ram. (VRL-02286) - Platina HUI
19. Kati K. (VRL-00102) - Chilin Jalapeño
20. Milja (VRL-00692) - Fiktion Uinu VH11-018-1395
21. Milja (VRL-00692) - Aavan Pihla VH11-018-1377
22. rukkanen (VRL-00583) - Fiktion Pirella
23. Unte (VRL-08651) - Twiggy Rewa
24. Pierre (VRL-10531) - SH Vekselin Pedro
25. Ficena (VRL-09971) - Härdellin Virma
26. Rim (VRL-02488) - Agron HA
27. Milja (VRL-00692) - Vaapukan Auri VH11-018-1515
28. weem (VRL-02470) - Dianaia Efrain
29. yersinio (VRL-06303) - Duren Thomas
30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Penni VH11-018-1437
31. misery. (VRL-01080) - Murthwaite Claire
32. Ram. (VRL-02286) - Svärjades Reyer
33. Hauru (VRL-08679) - Mercury
34. misery. (VRL-01080) - Moons Edwina
35. Kati K. (VRL-00102) - Chilin Fatalii
36. Ficena (VRL-09971) - Vilmeri
37. weem (VRL-02470) - Breezy Eliana VH11-029-0220
38. Ram. (VRL-02286) - Rokin Pikimusta
39. Pierre (VRL-10531) - Turjakkeen Tarantella
40. yersinio (VRL-06303) - Duren Delise
41. Ram. (VRL-02286) - Joukahainen AK
42. Ficena (VRL-09971) - Viehättävän Harmori
43. yersinio (VRL-06303) - Duren Beletje
44. Kati K. (VRL-00102) - Suprant Honey
45. weem (VRL-02470) - Enrica Luxus
46. Pierre (VRL-10531) - Västerbyn Harppaus
47. misery. (VRL-01080) - Miks Mä C3
48. Rim (VRL-02488) - Silverbrand Zeke
49. Rim (VRL-02488) - Chanellie K.
50. misery. (VRL-01080) - Moons Winona 

Luokka 3, Helppo B
1. Pierre (VRL-10531) - Kissun Hissu 
2. misery. (VRL-01080) - Moons Winona 
3. weem (VRL-02470) - Jefton's Delia 
4. Rim (VRL-02488) - Agron HA 
5. yersinio (VRL-06303) - Duren Kyrill 
6. Kati K. (VRL-00102) - Chilin Rocoto 
7. Ram. (VRL-02286) - Heinämäen Velho 
8. Milja (VRL-00692) - Aavan Pihla VH11-018-1377
9. rukkanen (VRL-00583) - Kukan Susanna
10. rukkanen (VRL-00583) - Koistilan Eeli
11. Rim (VRL-02488) - Silverbrand Starline
12. yersinio (VRL-06303) - Duren Thomas
13. rukkanen (VRL-00583) - Fiktion Pirella
14. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Luoti
15. weem (VRL-02470) - Breezy Theonor
16. Hauru (VRL-08679) - Mercury
17. Milja (VRL-00692) - Heinämäen Tähtililja VH11-018-1396
18. Milja (VRL-00692) - Fiktion Uinu VH11-018-1395
19. Kati K. (VRL-00102) - Suprant Priya
20. misery. (VRL-01080) - Max Mickey
21. misery. (VRL-01080) - Crowvalley Veva
22. Hauru (VRL-08679) - Blame Achilles
23. Pierre (VRL-10531) - Fokker
24. weem (VRL-02470) - Ludolf VH11-017-0543
25. Unte (VRL-08651) - Twiggy Rewa
26. misery. (VRL-01080) - Moons Edwina
27. Jaarli (VRL-01233) - Ur Sinn Ruth
28. Milja (VRL-00692) - Fiktion Penni VH11-018-1437
29. yersinio (VRL-06303) - Elki
30. Milja (VRL-00692) - Vaapukan Auri VH11-018-1515
31. Rim (VRL-02488) - Silverbrand Zeke
32. Ram. (VRL-02286) - Keinumäen Liitomiina
33. Pierre (VRL-10531) - Faaraottaren Kolli
34. Ram. (VRL-02286) - Keinumäen Kaspian
35. yersinio (VRL-06303) - Duren Delise
36. Pierre (VRL-10531) - SH Ilon-Tähti
37. Kati K. (VRL-00102) - Chilin Pepper
38. weem (VRL-02470) - Omn'e Yljus
39. yersinio (VRL-06303) - Duren Beletje
40. rukkanen (VRL-00583) - AH Teppo-Tapani
41. Kati K. (VRL-00102) - Suprant Sweetheart
42. Ram. (VRL-02286) - Steekin Yölintu
43. misery. (VRL-01080) - Crowvalley Willie
44. Unte (VRL-08651) - Karn
45. weem (VRL-02470) - Veronita
46. Ram. (VRL-02286) - Rentun Lumimarja
47. Kati K. (VRL-00102) - Suprant Thalassa
48. Rim (VRL-02488) - Walk Talking CTN
49. rukkanen (VRL-00583) - Lakean Iines
50. Rim (VRL-02488) - Chanellie K. 

Luokka 4, Helppo A
1. Milja (VRL-00692) - Fiktion Loisto VH11-018-1373 
2. weem (VRL-02470) - Catch A Fizz VH11-029-0303 
3. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Heini 
4. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Sinja 
5. Ficena (VRL-09971) - Kärmeniemen Tosi-Aaro VH11-018-1562 
6. Kati K. (VRL-00102) - Suprant Thalassa 
7. Kati K. (VRL-00102) - Chilin Chili 
8. misery. (VRL-01080) - Greenwich's Irene
9. Unte (VRL-08651) - Grixis Mentalist
10. Ficena (VRL-09971) - Rajattoman Uuja
11. Kati K. (VRL-00102) - Suprant Sweetheart
12. Unte (VRL-08651) - Urza Hitchhiker
13. yersinio (VRL-06303) - Duren Oceanus
14. Jessika (VRL-00397) - Fiktion Idalmiina
15. Ficena (VRL-09971) - Tiilikan Ilona
16. Ram. (VRL-02286) - Rajattoman Kirvori
17. misery. (VRL-01080) - Cordelia Dee
18. yersinio (VRL-06303) - Duren Felesha
19. Unte (VRL-08651) - Didius Liud
20. Jessika (VRL-00397) - Aavan Setrina
21. Laura R. (VRL-00169) - Haavelaakson Vilkeri
22. weem (VRL-02470) - Willalia SLC
23. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Luoti
24. Kati K. (VRL-00102) - Chilin Rocoto
25. Ram. (VRL-02286) - Aavan Kuiske
26. Jessika (VRL-00397) - Kasarmin Heinähelmiina
27. yersinio (VRL-06303) - Duren Vjaley
28. weem (VRL-02470) - Salsa Riff SLC
29. weem (VRL-02470) - Frostbell Luxus VH11-029-0302
30. Ram. (VRL-02286) - Koistilan Haave
31. misery. (VRL-01080) - Seindorf Sir Angus
32. misery. (VRL-01080) - Miks Mä C3
33. yersinio (VRL-06303) - Duren Mielus
34. Ficena (VRL-09971) - Kuurakan Korsietta
35. Ram. (VRL-02286) - Siipirikko HUI
36. Milja (VRL-00692) - Västerbyn Hurpales
37. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Lennokki
38. Kati K. (VRL-00102) - Suprant Priya
39. Jessika (VRL-00397) - Derbyn Liselotte
40. weem (VRL-02470) - Lumivuon Ellen
41. Milja (VRL-00692) - Siian Ehdollinen VH05-018-6711
42. Unte (VRL-08651) - Koth
43. Jessika (VRL-00397) - Hiltu
44. Milja (VRL-00692) - Koistilan Vihto VH11-018-1376
45. yersinio (VRL-06303) - Troden
46. misery. (VRL-01080) - Fiktion Minta
47. Ficena (VRL-09971) - Koston Somiste
48. Milja (VRL-00692) - Haperon Alfiina VH11-018-1378
49. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Pluto
50. Pierre (VRL-10531) - Fokker 

Luokka 5, Vaativa B
1. Milja (VRL-00692) - Starkiss 
2. Ram. (VRL-02286) - Huvin Lystiina 
3. yersinio (VRL-06303) - Duren Diary 
4. Pierre (VRL-10531) - Rimerilla SOI 
5. Milja (VRL-00692) - Honeybee 
6. misery. (VRL-01080) - Koston Varjoleikki 
7. Ram. (VRL-02286) - Veriveli HUI 
8. Ficena (VRL-09971) - Koistilan Korsi
9. weem (VRL-02470) - Ricohard VH11-029-0078
10. Kati K. (VRL-00102) - Colours Upside WAS
11. yersinio (VRL-06303) - Duren Morren
12. weem (VRL-02470) - Painswick Primo
13. Jessika (VRL-00397) - Aavan Lumikki
14. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Lennokki
15. weem (VRL-02470) - Breezy Neomerle VH11-029-0301
16. weem (VRL-02470) - Goldamned SLC
17. yersinio (VRL-06303) - Duren Balten
18. Kati K. (VRL-00102) - Leroy Lanberto
19. Ram. (VRL-02286) - Rinsessa HUI
20. Jessika (VRL-00397) - Steekin Peetu
21. Unte (VRL-08651) - Polyphemus Liud
22. Jessika (VRL-00397) - Koivukujan Väinö
23. Pierre (VRL-10531) - Lakean Jatiriti
24. Kati K. (VRL-00102) - Costa Pirat
25. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Sinja
26. Jessika (VRL-00397) - Riiviöiden Eversti
27. Milja (VRL-00692) - Brieya
28. misery. (VRL-01080) - Kaartin Vilhelmiina
29. Ram. (VRL-02286) - Koston Pata-Ässä
30. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Heini
31. Ram. (VRL-02286) - Tulikaste HUI
32. Jessika (VRL-00397) - Viehättävän Etuilija
33. Milja (VRL-00692) - Dazzling Diva
34. Ficena (VRL-09971) - Lakean Erasmus
35. Sorja (VRL-11436) - Mörkövaaran Vartija
36. misery. (VRL-01080) - Moon Jesperi
37. Pierre (VRL-10531) - Retku HUI
38. Pierre (VRL-10531) - Viehättävän Antton
39. Milja (VRL-00692) - Tralala
40. Kati K. (VRL-00102) - Suprant Surprise D'Cupcake
41. Kati K. (VRL-00102) - Silvestre
42. weem (VRL-02470) - Nierly Perfect VIE VH11-029-0192
43. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Raptori
44. Unte (VRL-08651) - Moaring Morris
45. misery. (VRL-01080) - Aavan Myy
46. Laura R. (VRL-00169) - Haavelaakson Vilkeri
47. misery. (VRL-01080) - Lamourin Ruusu
48. Unte (VRL-08651) - Is it Poison
49. yersinio (VRL-06303) - Vulcanus v.d. Duren
50. yersinio (VRL-06303) - Dolly of Picar 

Luokka 6, Vaativa A
1. Kati K. (VRL-00102) - Costa Pirat 
2. Jessika (VRL-00397) - Aavan Tilpehööri 
3. Everita (VRL-11215) - Trollaaja HUI 
4. Milja (VRL-00692) - Endless Energy 
5. yersinio (VRL-06303) - Duren Calabria 
6. Kati K. (VRL-00102) - Silvestre 
7. Juulia (VRL-09918) - Dancing Queen 
8. weem (VRL-02470) - Brigham DON VH11-202-0066
9. misery. (VRL-01080) - Rebel Yell
10. Rim (VRL-02488) - Rubica HA
11. Unte (VRL-08651) - Mimicry
12. yersinio (VRL-06303) - Duren Rialta
13. Unte (VRL-08651) - Almagest
14. yersinio (VRL-06303) - Rebekah Z4
15. Hauru (VRL-08679) - Queen Anne's Revenge
16. Jessika (VRL-00397) - Reetukka HUI
17. misery. (VRL-01080) - Sasnak Luchanor VH11-006-0006
18. Liia (VRL-11284) - Rowlette Belv
19. weem (VRL-02470) - Ixia Ring
20. Jessika (VRL-00397) - Koistilan Rilla
21. Jessika (VRL-00397) - Onnen Tilda
22. Rim (VRL-02488) - Verwelkte Blume GER
23. misery. (VRL-01080) - Moon Misteli
24. Ficena (VRL-09971) - Hunajapuron Silja
25. weem (VRL-02470) - No Reply DON VH06-044-8377
26. Everita (VRL-11215) - Etulinjan Vaiettu
27. Hauru (VRL-08679) - Sirius
28. Pierre (VRL-10531) - Remrock
29. misery. (VRL-01080) - Koston Varjoleikki
30. Hauru (VRL-08679) - Alcazar af Gadereng
31. Hauru (VRL-08679) - Alatri
32. Everita (VRL-11215) - Kärmeniemen Tapio
33. Hauru (VRL-08679) - Perlemor
34. Pierre (VRL-10531) - Hallelujaa
35. Kati K. (VRL-00102) - Supreme
36. Sorja (VRL-11436) - Mörkövaaran Rosienne
37. weem (VRL-02470) - Kalcifer Bow VH11-011-0181
38. Milja (VRL-00692) - Vodevil
39. Jessika (VRL-00397) - Tirlittan AK
40. Milja (VRL-00692) - Caipirissima
41. yersinio (VRL-06303) - Duren Galienne
42. Rim (VRL-02488) - Fuchsteufelswild 4R
43. Rim (VRL-02488) - Canned Heat
44. yersinio (VRL-06303) - Duren Torsten
45. weem (VRL-02470) - Fenton Flying Duncan VH11-012-0068
46. Sorja (VRL-11436) - Royal Empire ox
47. Milja (VRL-00692) - Heartbreaker II
48. Milja (VRL-00692) - Baldessarini
49. misery. (VRL-01080) - Moon Harmaja
50. Rim (VRL-02488) - Jailbird